Zgromadzenie Braci Serca Jezusowego

Domy zakonne Braci Serca Jezusowego

1. Dom Generalny i Nowicjacki:

ul. Brata Józefa Zapłaty 2

62-040 PUSZCZYKOWO

tel. 618 133 144; 

e-mail: dom.generalny@zbsj.pl

 

Przełożony Generalny: general@zbsj.pl

Ekonom Generalny: ekonom@zbsj.pl

Sekretarz Generalny: sekretarz@zbsj.pl

 

 

2. Bracia Serca Jezusowego

ul. Kanonia 6

00-278 WARSZAWA

tel. 22/ 635 61 41

e-mail: kanonia6@wp.pl

 

 

3. Bracia Serca Jezusowego

ul. Miodowa 17/19

00-246 WARSZAWA

tel. 22/ 53 17 100

e-mail: miodowa17-19@wp.pl

 

 

4. Bracia Serca Jezusowego

ul. Krakowskie Przedmieście 52/54

00-322 WARSZAWA

tel. 22/ 55 66 188

e-mail: krak.przedm52-54@wp.pl

  

 

5. Bracia Serca Jezusowego

Pl. Katedralny 14

50-329 WROCŁAW

tel. 71/ 327 11 82

e-mail: pl.katedralny14@wp.pl

 

 

6. Bracia Serca Jezusowego

ul. Kancl. Jana Łaskiego 1A

62-200 GNIEZNO

tel. 61/ 426 49 63

e-mail: laskiego1a@wp.pl

 

 

7. Bracia Serca Jezusowego

ul. Ks. Ignacego Posadzego 6

61-108 POZNAŃ

tel. 61/ 853 27 71

e-mail: posadzego6@wp.pl

 

 

8. Bracia Serca Jezusowego

ul. Sadowa 3

18-400 ŁOMŻA

tel. 86/ 216 52 32

e-mail: lomza.sadowa3@wp.pl

 

 

9. Bracia Serca Jezusowego

/Dom Polski Jana Pawła II/

Via Cassia, 1200

00 189 ROMA - ITALIA

tel. 0 039 06 303 65 181;  0 039 06 303 10 398;

e-mail: cassia1200@wp.pl

 

 

10. Bracia Serca Jezusowego

/Papieskie Kolegium Polskie/

Piazza Remuria, 2A

00 153 ROMA - ITALIA

tel. 0 039 06 570 86 452

e-mail: kolegium.remuria2a@wp.pl

 

 

11. Bracia Serca Jezusowego

/Papieski Instytut Polski/

Via Pietro Cavallini, 38

00 193 ROMA - ITALIA

tel. 0 039 06 362 17 725

e-mail: instytut.cavallini38@wp.pl

 

 

12. Bracia Serca Jezusowego

Hinter dem Dom 7

54 290 TRIER - NIEMCY

tel. 0 049 651 46 33 555

e-mail: trewir.dom7@wp.pl

 

 

Zobacz również

Kalendarium


do góry

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. OK