Zakończenie 2. serii rekolekcji rocznych

W Domu Generalnym w Puszczykowie k.Poznania zakończyła się dziś druga seria rekolekcji rocznych które przeprowadził Ks.Józef Przekop – ze Zgromadzenia Księży Chrystusowców. Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy poprzez swoją modliwę, ofiarowanie trudów dnia codziennego /pracę, być może ciężkie znoszenie ostatnich upałów, niewygód życia, szarzyznę dnia codziennego/, cierpienie czy chorobę, przyczynili się do uświęcenia tego świętego czasu skupienia i wyciszenia. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za wszelkie modlitwy, za światło Ducha Świętego, za rozpalenie w naszych duszach i sercach żaru i zapału do dalszej pracy apostolskiej. Zapewniamy dalszą codzienną pamięć przed Bożym Sercem w intencji wszystkich naszych Dobroczyńców, Przyjaciół i bliskich sercu. Niech Najświętsze Serce Jezusowe hojnie darzy Was swymi dobrodziejstwami…

Przypominamy również, że za pośrednictwem naszej strony internetowej można składać intencje, które my, Bracia Serca Jezusowego, polecamy Bożemu Sercu w codziennych modlitwach, a w Domu Generalnym w każdą środę polecamy je Matce Najświętszej w Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Wielu naszych braci po zakończonych rekolekcjach wraca do swoich służbowych obowiązków na naszych placówkach, w naszych domach zakonnych. Wielu też rozpocznie /bądź już rozpoczęło/ swój czas urlopów i wypoczynku. Prośmy zarówno dla jednych jak i drugich o dalsze siły /fizyczne i duchowe/, o odpowiednią pogodę i dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

"SERCE JEZUSA, WSPOMOŻENIE NASZE"